Aktualności

Ogólnopolska Wypożyczalnia sprzętu nurkowego

2020-06-29
Ogólnopolska Wypożyczalnia sprzętu nurkowego! Chcesz wypożyczyć niezawodny sprzęt na wyjazd, na kurs, na basen? Przetestować sprzęt przed kupnem? Skorzystaj z usług profesjonalnej ogólnopolskiej wypożyczalni najwyższej jakości sprzętu nurkowego. Oferta door to door- rezerwujesz sprzęt online i czekasz na kuriera. Gwarantujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny oraz niezawodny serwis. U nas możesz liczyć na uczciwą i fachową poradę.

EXTRA SERWIS w EXTRA CENIE_USŁUGA DOOR TO DOOR!!!

2020-06-29
Sprawny automat=bezpieczne nurkowanie!Dzięki usłudze "door to door" serwis Twojego automatu oddechowego będzie przeprowadzony bez wychodzenia z domu!Jeszcze dziś zamów kuriera, wyślij do nas swój automat, a my odeślemy Ci przeserwisowany automat w expresowym tempie! dodatkowo TYLKO TERAZ_ na serwis otrzymasz EXTRA RABATY!!!Zapraszamy

Booooskie Lembeh i Morski Park Narodowy Bunaken_JESIENNA WYPRAWA CN ADRIATIC

2020-06-29
W październiku zapraszamy do Indonezji – nurkowania w rejonie północnego Sulawesi należą do grupy tych „niezapomnianych”! Nasza wyprawa to idealne połączenie dwóch światów czyli niezwykła różnorodność podwodnej fauny i flory na jednej wyprawie. TERMIN 11- 24.10.2020. Zapraszamy serdecznie!UWAGA!DOSTĘPNE SĄ OSTATNIE MIEJSCA!

Przygotowywanie Mieszanin Oddechowych - KursGas Blendera

2019-02-18
Zapraszamy na szkolenie z zakresu nauki przygotowywania mieszanin oddechowych. TERMIN: 03-04.10.2020. Miejsce: Villa Marina Augustów – Ośrodek i baza nurkowa Cn Adriatic

Villa Marina Augustów_zapraszamy do naszego ośrodka!

2018-12-06
Villa Marina to doskonale położony ośrodek wypoczynkowy w Augustowie - nad rzeką Nettą i Jeziorem Necko, a jednocześnie blisko Rynku i Puszczy Augustowskiej- oferujący zarówno noclegi z wyżywieniem jak i zajęcia rekreacyjne- w tym przede wszystkim nurkowanie. W ośrodku znajduje się profesjonalna baza nurkowa- jedyna w Augustowie. AUGUSTÓW – to wodna stolica północno-wschodniej Polski,a wokół Augustowa jest masa trochę zapomnianych, a pięknych miejsc nurkowych! Zapraszamy serdecznie!

Tytuł projektu: „Usprawnienie systemu sprzedaży w firmie.”

UE

Projekt realizowany w ramach Osi priorytetowej 3 Konkurencyjność MŚP, Działanie 3.3 Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej – wsparcie dotacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.