Aktualności

Mexico’2018_relacja

2018-11-27

Nurkowanie w Meksyku- to absolutnie niezapomniane wrażenia, fenomenalna przejrzystość wody, zachwycająca gra świateł i gdzie okiem nie sięgnąć- niesamowite formacje skalne. Mając do dyspozycji również możliwość zanurkowania w pełnym życia morzu stworzyliśmy zestaw idealny. Oprócz nurkowych uniesień Meksyk zapewnia swoim gościom doskonałe jedzenie, przecudną muzyką, ciepłą atmosferą, przyjemny klimat, niesamowite zabytki, cieplutkie morze z białymi plażami no i oczywiście tequillę! Cała Ekipa Cn Adriatic zgodnie orzekła, że Meksyk to wyjątkowe miejsce na ziemi, a przede wszystkim pod wodą i że koniecznie trzeba do Meksyku wrócić. My ze swojej strony już przebieramy nóżkami. W ten rejon świata jesteśmy Was w stanie zabrać – z ogromną przyjemnością- w każdej chwili!

Nasz lutowo-marcowy wyjazd zdecydowanie upłynął pod hasłem- nurkowania nigdy dość- zaliczyliśmy aż 7,a niektórzy nawet 9 dni nurkowych w Cenotachgłównie w okolicach Tulum, ale również przy Puerto Aventuras i Playa del Carmen. Z racji tego, że apetyt rośnie w miarę jedzenia to Ci, którym podwodnych uniesień nie wystarczyło zaliczyli również wyprawę na słynną rafę przy Cozumelu i zanurzyli się przy Playa del Carmen- również w poszukiwaniu ( z małym sukcesem) Bull Sharków.
Pomiędzy nurkowaniami zwiedziliśmy najsłynniejsze na Jukatanie ruiny Chichen Itza, piękne kolonialne miasteczko Valladolid, Playa del Carmen oraz ruiny w Tulum. Oprócz tego oddawaliśmy się uciechom kąpieli w gorącym jak na luty ;) oceanie, a wieczory upływały nam na rozgrywkach gier słownych, których efektem były bolące ze śmiechu brzuchy. Nic dodać nic ująć wyjazd był cudowny- jak zgodnie orzekli jego uczestnicy, tym którym nie udało się dołączyć do Ekipy Cn Adriatic tylko ślinka ciekła, także zapraszamy na kolejny wyjazd, a wszystkim cudownym uczestnikom- wielkie dzięki za wspólne uniesienia i świetny wyjazdowy klimat!

Tytuł projektu: „Usprawnienie systemu sprzedaży w firmie.”

UE

Projekt realizowany w ramach Osi priorytetowej 3 Konkurencyjność MŚP, Działanie 3.3 Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej – wsparcie dotacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.