Aktualności

Listopadowa Kenia z Cn Adriatic

2018-11-27

Kenia to kwintesencja Afryki - lwy, słonie, hipopotamy, krokodyle etc. i zachody słońca na sawannie. To destynacja dla tych, którzy chcą zobaczyć w jednym miejscu prawie całą Afrykę: niezwykłe krajobrazy, zwierzęta oraz charakterystyczne twarze i obyczaje, piękne wybrzeże, z białymi plażami oraz wspaniałe warunki do pływania, nurkowania,windsurfingu, czy wędkowania. Zapraszamy w terminie: 12-25.XI.18 na wyprawę do Kenii. rezerwacje czas start!

KENIA Z CN ADRIATIC TERMIN:  12-25.XI.18
(ewentualnie program krótki: 12-20.XI.18)
 Listopad 2018 w Cn Adriatic to wyprawa do egzotycznej Kenii gdzie jest:
FASCYNUJĄCA  FLORA I FAUNA
relaks na przepięknych plażach nad turkusowym brzegiem Oceanu Indyjskiego
Fantastyczna atmosfera
Opieka doświadczonych instruktorów
Bezpośredni lot + ta sama strefa czasowa
 BARDZO ATRAKCYJNA CENA
Łowcy zdjęć znajdą tu niezwykłe krajobrazy, zwierzęta oraz charakterystyczne twarze i obyczaje. Kenia to też piękne wybrzeże, z szerokimi i białymi plażami pokrytymi drobnym piaskiem, kontrastujący  do nich błękit Oceanu Indyjskiego z piękną  fauną i florą, kołyszące się w ciepłym wietrze rozłożyste palmy kokosowe oraz wspaniałe warunki do pływania, nurkowania, windsurfingu, czy wędkowania. To przygoda- bezpiecznie zapakowana.
NURKOWANIE:
Kenią będą zachwyceni wielbiciele i nurkowania i amatorzy podwodnej fotografii. Kusi nie tylko turkusowy kolor najcieplejszego na świecie Oceanu Indyjskiego. Żyjące tam korale to wolniej rosnące- twardsze odmiany. Jest tam mnóstwo kolorowych, tropikalnych ryb- ciekawe wraki, strome ściany  orazniezwykły świat makro. Kenijskie wody Oceanu są domem dla delfinów, żółwi i marlinów. Ponadto Kenia to jedno z kilku miejsc na świecie, gdzie spotkanie rekinów rafowych jest aż 90%-owe! Poza tym mając odrobinę szczęścia- można w tych rejonach spotkać rekina wielorybiego oraz manty. Pod względem nurkowym jednym z bardziej interesujących miejsc w Kenii jest rezerwat przyrody Mombasa Marine- który jest celem naszej podróży nurkowej. Dużą popularnością cieszy się również przepiękny Park Morski Watamu, gdzie także będziemy próbowali zanurkować.  Są tacy, którzyuważają kenijskie rafy koralowe za trzecie najpiękniejsze na świecie – po Wielkiej Rafie Koralowej i po rafach egipskich.
 POZOSTAŁE ATRAKCJE:
2 dniowe safari lądowe w Parku Narodowym:
zwiedzanie jednego z największych Parków Narodowych Afryki: ponad 13 tys. km2 sawanny, niesamowitych lasów akacjowych i tysiące dzikich zwierząt: słonie, lwy, bawoły, antylopy kudu i żyrafy.Posiłki i zakwaterowanie zaplanowane jest w lodgy, z której można obserwować zwierzęta podchodzące do wodopoju. Dla chętnych wizyta w wiosce Masajskiej dodatkowo płatna).
Zwiedzanie Mombasy:
Gorąca tętniąca życiem Mombasa, to miejsce  gdzie kultura afrykańska przenika się z arabską i indyjską. Mombasa potrafi oczarować, mimo swego ogromu wciąż sprawiając wrażenie małego miasteczka. Leży na wyspie, połączonej z lądem dwoma groblami, mostem i kursującym promem. Najpiękniejszą dzielnicę stanowi Stare Miasto: labirynt uliczek, meczetów i budynki z czasów kolonialnych nawiązujące do architektury arabskiej z pięknie rzeźbionymi drewnianymi drzwiami. Wejścia do portu strzeże imponujący Fort Jesus – pamiątka z burzliwej i krwawej przeszłości zamieniona dziś w pomnik i Muzeum Narodowe- zabytek wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Park Haller’a:
obszar chronionego krajobrazu, zamieszkały przez rozmaite antylopy, guźce, bawoły, żyrafy, krokodyle, hipopotamy, ponad 100-letnie żółwie, mnóstwo wszędobylskich i ciekawskich małp. Największą atrakcją jest możliwość karmienia żyraf. Dwa razy dziennie zwierzęta są zwoływane i ze specjalnego „tarasu” można je karmić, kupioną wcześniej karmą. W parku znajduje się ponad 300 gatunków roślin, 30 gatunków ssaków i 180 gatunków ptaków.
ZAKWATEROWANIE: hotel 4*opcja  all inclusive
Bardzo dobrej klasy hotel, chwalony jest szczególnie za kuchnię z obfitymi posiłkami w formule All Inclusive. Hotel warty polecenia jest  tym którzy chcą wypocząć w cichej i bezpiecznej okolicy za rozsądne pieniądze. Jest fantastycznie położony nad samym oceanem i tonie w egzotycznej roślinności.  Posiada w swojej ofercie pokoje o różnym standardzie (pamiętać warto, że to Afryka, a nie Europa). W podstawowej cenie mamy pokoje ekonomiczne, za stosunkowo niewielką dopłatę oferowane są pokoje standardowe z widokiem na ogród oraz apartamenty od strony morza. W eleganckich, klimatyzowanych pokojach znajdują się łazienki z prysznicem i WC, telefonem, TV, sejfem do wynajęcia, moskitierą i balkonem lub tarasem. Hotel znajduje się w najlepszej dzielnicy Mombasy i jest dobrze chroniony. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych-w całym hotelu, jest bezpłatne. Na terenie obiektu znajduje się basen, łóżka do opalania, kort tenisowy. w  Hotel szczyci się świetną obsługą. Posiłki są  urozmaicone, dużo specjałów kenijskich, ale również jedzenie europejskie. To doskonały wybór na udane wakacje w kenijskim otoczeniu. Kompleks z pięknym, tropikalnym ogrodem zbudowany jest na skałach, skąd roztacza się malowniczy widok na Ocean Indyjski. Obiekt położony jest tuż przy białej, piaszczystej plaży, w odległości ok. 3 km od centrum miejscowości. Aktywni turyści skorzystają tutaj z programu animacyjno -sportowego oraz oferty sportów wodnych. Spragnieni relaksu wypoczną przy basenie z tarasem lub udadzą się do centrum wellness.

Tytuł projektu: „Usprawnienie systemu sprzedaży w firmie.”

UE

Projekt realizowany w ramach Osi priorytetowej 3 Konkurencyjność MŚP, Działanie 3.3 Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej – wsparcie dotacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.