Aktualności

Villa Marina Augustów_zapraszamy do naszego ośrodka!

2018-12-06

Villa Marina to doskonale położony ośrodek wypoczynkowy w Augustowie - nad rzeką Nettą i Jeziorem Necko, a jednocześnie blisko Rynku i Puszczy Augustowskiej- oferujący zarówno noclegi z wyżywieniem jak i zajęcia rekreacyjne- w tym przede wszystkim nurkowanie. W ośrodku znajduje się profesjonalna baza nurkowa- jedyna w Augustowie. AUGUSTÓW – to wodna stolica północno-wschodniej Polski,a wokół Augustowa jest masa trochę zapomnianych, a pięknych miejsc nurkowych! Zapraszamy serdecznie!

To potrzeby naszych klientów sprawiły, że powstał Ośrodek Villa Marina- gdzie oprócz nurkowania proponujemy naszym Gościom świetne noclegi i pyszne jedzonko oraz bogaty program atrakcji pozanurkowych: kajaki, narty wodne, żeglowanie, koncerty, kino letnie, ogniska, biesiady.
Ośrodek jest zupełnie nowy- na naszych stronach- możecie zobaczyć jak krok po kroku jak powstawała Villa Marina. Staraliśmy się dopracować najmniejsze szczegóły – tak, żeby nasi Goście czuli się u nas przede wszystkim komfortowo.
Villa Marina posiada więc przyjemnie urządzone pokoje 1,2,3,4 osobowe -wszystkie z łazienkami
Do dyspozycji gości jest też apartament grupowy/ rodzinny z 3 sypialniami, 2 łazienkami, aneksem kuchennym i salonem, apartament może pomieścić grupę nawet do 12 osób
W ośrodku możemy przyjąć ok 30 osób jednorazowo
Położenie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi
W bezpośrednim sąsiedztwie: marina PTTKoraz plaża, a także plac zabaw dla dzieci, siłownia na wolnym powietrzu, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia sprzętów wodnych: kajaki, żaglówki etc oraz sklepy spożywcze, bary i restauracje
Na miejscu – miejsca postojowe
a także w ogrodzie grill oraz miejsce na ognisko
W ośrodku panuje przyjacielska atmosfera
podawane są urozmaicone posiłki oparte na przepisach kuchni domowej i regionalnej.Dostosowujemy menu do potrzeb indywidualnych: dieta wegetariańska, bezglutenowa  czy bezmleczna
Dla grup i przy wynajmie długoterminowym oferujemy atrakcyjne zniżki
Działamy całorocznie.
A ponadto- cechuje nas bogate doświadczenie wbranży- szef szkolenia Cn Adriatic – Irek Słucki instruktor M2,Full Trimix, Gas Blending KDP/CMAS rozpoczął działalność nurkową w 1989 roku na terenach Augustowa. Właściciel firmy- Iza Radecka- to Instruktor M2,Extended Range, Instruktor Płetwonurkowania Osób z Niepełnosprawnością KDP/CMAS z bogatym doświadczeniem korporacyjnym na kierowniczych stanowiskach. Wieloletnia praktyka, profesjonalizm, którym się przede wszystkim kierujemy, dziesiątki tysięcy wynurkowanych godzin oraz tysiące wyszkolonych i zadowolonych kursantów gwarantują bezpieczeństwo, szkolenie i obsługę na najwyższym poziomie.
Więcej na temat miejsc nurkowych tu: http://www.villa-marina.pl/nurkowanie/
Zapraszamy serdecznie!

Tytuł projektu: „Usprawnienie systemu sprzedaży w firmie.”

UE

Projekt realizowany w ramach Osi priorytetowej 3 Konkurencyjność MŚP, Działanie 3.3 Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej – wsparcie dotacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.